DJ.DRAGON

dj.

Get Adobe Flash player

Tvirtas žmogus,kuria savo likimą .Silpnas priima tą kuris jam tenka

Tai, jog apsilankėte mūsų tinklapyje, parodo jūsų susidomėjimą, norą kažką pakeisti savyje. Žmogus iš prigimties linkęs keistis, tiek vidumi, tiek išore. Jūs trokštate būti gražūs, sveiki, stiprūs, linksmi ir geros nuotaikos? Apsilankykite sporto klube "Pas Aretą". Čia savo trūkumus pakeisite privalumais: numesite antsvorį, sustangrinsite ir paryškinsite savo raumenis, sustiprėsite ir įgysite pasitikėjimo savimi. Taigi, surask laiko sau, o ne pasiteisinimą.

Čia nerasite modernių bėgimo takelių ar pirčių komplekso,čia bus tavo kūno kalvė,čia pajausi tikros geležies skonį.Tavęs laukia profesionalus treneris Aretas Kolmakovas-Šimkevičius,kuris sudarys tau individualią treniruočių programą,atsižvelgdamas į tavo amžių,kūno sudėjimą,sveikatos būklę ,bei tavo paties norus,tai,ką tu norėtum patobulinti labiausiai.Treneris asmeniškai pamokins ir padės atlikti pratimus, kurių vis dar neišmokai teisingai atlikti. Gausi puikių ir naudingų patarimų, kaip subalansuoti mitybą norint priaugti ar numesti svorio.

Sporto klubas Klaipėdoje atvėrė duris 2006 metais spalio mėnesio 10 dieną pašventintant dviejų kunigų Pauliaus Jeramino ir Juliaus Meškausko.Matyt, todėl klubas turi išskirtinę šiltą atmosferą.2013 rugsėjo 1-ąją duris atvėrė ir antrasis sporto klubas "Santarvės" vid mokyklos patalpose.Čia organizuojamos įvairios varžybos sportuojantiems klubo nariams,taip kaip stalo teniso,rankų lenkimo ar štangos spaudimo.Nugalėtojai visada apdovanojami naudingais,rėmėjų įsteigtais prizais. Nori sustiprėti,pakeisti savo kūną,ateik į sporto klubą "Pas Aretą", tavęs laukia puikus treneris bei šaunus ir linksmas kolektyvas.

 

Mūsų draugai

Atsitiktinė foto