DJ.DRAGON

dj.

Get Adobe Flash player

Jeigu nori būt stiprus,treniruokis ištisus metus

Pateikiame 4 svarias priežastis, kodėl turėtumėte pradėti treniruotis.Svarsčių kilnojimas yra puikus užsiėmimas dėl daugelio priežasčių. Jei kada nors pagalvojote tuo užsiimti ir patobulinti savo kūno linijas, tuomet siūlome Jums pakelti savo užpakalį ir pradėti treniruotis šiandien.

Skaityti daugiau...

Dirbdamas asmeniniu treneriu, pastebėjau aiškią tendenciją, kad žmonės nors ir šiek tiek žino apie baltymo reikšmę organizmui, tačiau ne visada atskiria baltymus nuo angliavandenių. Dažnai pasikartojantys klausimai: "kiek baltymų reikia suvartoti į dieną?", "Ar ryžiai yra baltymai?", "kokius baltymus geriau vartoti?" paskatino surinkti ir susisteminti pagrindinius dalykus, kuriuos reikia žinoti apie itin svarbią žmogaus organizmui maistinę medžiagą – baltymus.

Skaityti daugiau...

Štai jums paprastas biologijos dėsnis: kuo daugiau raumenų užsiauginsit, tuo lengviau bus sudeginti nereikalingus riebalus. Raumens audinys pasižymi aukštu metaboliniu lygiu, todėl  jam reikia daug „kuro“.  Taigi kuo daugiau jūs išnaudosite „kuro“ (kalorijų) raumeniniam audiniui išlaikyti, tuo mažiau riebalų atsiras nereikalingose vietose.

Skaityti daugiau...

Žmogui, pirmąkart atėjusiam į sporto salę, tenka pamatyti vyrukus, keliančius sunkiai suvokiamus svorius. Grįžęs namo, ne vienas įsivaizduoja  save keliantis visus tuos svorius ir atrodantis bent perpus toks kaip jie.

Skaityti daugiau...

Poilsis tarp priėjimų augina raumenis.

Ar jūs rimtai žiūrite į savo treniruotes? Ar tiek pat dėmesio skiriate pratimų atlikimo technikai ir poilsio tarp priėjimų režimui? Jei ne, tai

Skaityti daugiau...

Kiekvienam aktyviai sportuojančiam vyrui, negalinčiam tinkamai suderinti mitybos, yra būtini vieni ar kiti maisto papildai. Kaip juos tinkamai pasirinkti? Daugelis pradedančiųjų daro vieną didelę klaidą – puola pirkti stipriausius ir daugiausiai reklamuojamus maisto papildus. Šis maisto papildų Top 5 padės Jums suprasti, ko jums iš tiesų reikia.

Skaityti daugiau...

Dažnai tenka girdėti, kai sporto klubų lankytojai giriasi, kad nusipirko „proteino“, o paprašius plačiau papasakoti, kokį produktą įsigijo, atsako: „Net nežinau, na, proteiną...„. Perskaitykite šį straipsnį ir Jums neturėtų kilti bėdų ieškant atsakymo, išgirdus pastarąjį klausimą.

Skaityti daugiau...

L - Karnitinas - kas tai? L-karnitinas – tai natūralus, į B grupės vitaminus panašus maisto papildas, kuris yra svarbus energijos gavybai bei riebalų metabolizmui. L-karnitinas reikalingas žmogaus vidaus organų veiklai: širdžiai, kepenims, inkstams. Taip pat L-karnitinas užtikrina tinkamą imuninės sistemos funkcionavimą, yra reikalingas raumenims.

Skaityti daugiau...

Mauro Di Pasquale ( Muscle and Fitness )

Teisingas mitybos priedų vartojimas gali padėti jums įgyvendinti tris esminius kultūrizmo uždavinius: padidinti anabolinę būseną ir treniruotės krūvius bei sumažinti atsigavimo laiką. Anabolinė būsena - kai organizmas sugeba ,,pasigaminti" daugiau raumenų audinio. Su ja susiję natūrali testosterono, augimo hormono (GH), insulino augimo faktoriaus - 1 (IGF-1), insulino, kortizolo ir kitų hormonų gamyba, kuri daro įtaką ir raumenų augimui. Raumenų augimą užtikrina ir organizmo reakcija į fizinį krūvį, maistą, mitybos priedus, kitus faktorius. Mitybos priedai, skatindami testosterono, augino hormono ir insulino išsiskyrimą ir mažindami kortizolo kiekį, padės vystytis anaboliniams (augimo) procesams ir stabdys katabolinius (irimo). Visa tai užtikrins palankią anabolinę būseną.

Skaityti daugiau...

J.Cutleris: „Nepasakyčiau, jog turiu tobulas kūno formas“ Šį savaitgalį Las Vegase paaiškės naujasis Misteris Olimpija. Titulą ginti stosiąs Jay Cutleris teigia, jog norėtų iššokti aukščiau bambos ir iškovoti penktąjį trofėjų.

Skaityti daugiau...

Dorian Yates įsitvirtino britų kultūristų ratelyje,kai 1985 liepos 20 dieną jis debiutavo Vakarų pakrantės čempionate naujokų klasėje.90 kg masės ir formos mišinys ir kokybė Yatsą padarė sensaciją, ir visi sutiko, kad šis asmuo yra vertas aukščiausio britų titulo tarp sunkiasvorių. Naujokėlis buvo apsuptas žurnalistų iš visų pusių, badaujančių ,naujų faktų .Andrew Searle, tuometinis kultūrizmo sunkiasvorių Britanijos čempionas, sukinėjosi aplink ,kad galėtų iš arčiau apžiūrėti savo nenuginčijamą konkurentą. Oficialūs pareigūnai rinko parašus, kad naujokas galėtų tapti Anglijos rinktinės komandos narys ,kuri kitą savaitgalį turi išvykti į svarbų  turnyrą.Iš visos  susižavėjusios šalies vienintelis asmuo, kuriam tai mažiausiai rūpėjo buvo jis pats. Rankomis susikibę su savo žmona, Yates ramiai dėkojo už jam parodytą dėmesį ir susidomėjimą ir bandė paaiškinti, kad jis - tik pradedantysis, ir visas susidomėjimas ir dėmesys yra be priežasties.Bet tą liepos dieną, tapo aišku, kad Dorian  yra  naujo tipo kultūristas: „protingas milžinas“

Skaityti daugiau...

IŠ KUR TU ATSIRADAI !

Mano pirmasis čempionatas kuriame aš sudalivavau buvo surengtas 1985 metais Anglijoje. Jis vadinosi „Vakarų čempionatas“ Aš pradėjau naujokų klasėje.Prieš lipant ant scenos nužvelgiau savo varžovus ir, pasakiau Debbie, galbūt, turiu gerus šansus nugalėti.Kai užlipau ant scenos, auditorija nuščiuvo! Aš pamaniau,kad kažkas negerai,gal kelnaitės kur nuslydo ar dar kas! Bet žiūrovai klausė vienas kito iš kur atsirado šis puikus vaikinas? Aš nebuvau pasirengęs tokiam priėmimui.Po to kai nulipau nuo scenos,prie manęs priėjo pora  vyrukų iš Anglijos kulturizmo federacijos ir paklausė "Kas tu esi, velniai griebtų“ ?“ Iš kur atsiradai ir kodėl nesivaržai sunkiasvorių kategorijoje“?

Skaityti daugiau...

Padidintas genetikos vaidmuo

Daugelis žmonių manęs klausia, ar aš genetiškai apdovanotas.Jei sąžiningai ,tai  noriu pasakyti, kad ši dovana buvo didesnė nei vidutinė, nes prieš pradedant rimtai treniruotis aš jau buvau raumeningas.Kai pradėjau treniruotės su svoriais, mano ugis buvo 177,5 cm, svoris - 80 kg. Taigi aš nebuvau labai galingas, bet sausas ir be riebalų pertekliaus.Aš manau, kad genetikos svarba šiek tiek yra perdėta. Bet kokiu atveju, aš negaliu pažiūrėti į jus ir nustatyti, ar esate apdovanotas genetiškai.Niekas nežino tai , kol nepabandė tai išbandyti konkrečiai. Nesunku pažvelgus į mane dabar ir pasakyti, kad aš tikrai genetiškai apdovanotas, nes pasiekiau tokio išsivystymo lygį.Tačiau daugelis vaikinų turėdami geresnę genetiką nei mano,iškrito iš žaidimo, nes nebuvo pakankamai užsispyrę ir per anksti pasidavė.

Skaityti daugiau...

Mūsų draugai

Atsitiktinė foto