DJ.DRAGON

dj.

Get Adobe Flash player

Sunku Treniruotis,Keliauk Namo !

Dorian Yates įsitvirtino britų kultūristų ratelyje,kai 1985 liepos 20 dieną jis debiutavo Vakarų pakrantės čempionate naujokų klasėje.90 kg masės ir formos mišinys ir kokybė Yatsą padarė sensaciją, ir visi sutiko, kad šis asmuo yra vertas aukščiausio britų titulo tarp sunkiasvorių. Naujokėlis buvo apsuptas žurnalistų iš visų pusių, badaujančių ,naujų faktų .Andrew Searle, tuometinis kultūrizmo sunkiasvorių Britanijos čempionas, sukinėjosi aplink ,kad galėtų iš arčiau apžiūrėti savo nenuginčijamą konkurentą. Oficialūs pareigūnai rinko parašus, kad naujokas galėtų tapti Anglijos rinktinės komandos narys ,kuri kitą savaitgalį turi išvykti į svarbų  turnyrą.Iš visos  susižavėjusios šalies vienintelis asmuo, kuriam tai mažiausiai rūpėjo buvo jis pats. Rankomis susikibę su savo žmona, Yates ramiai dėkojo už jam parodytą dėmesį ir susidomėjimą ir bandė paaiškinti, kad jis - tik pradedantysis, ir visas susidomėjimas ir dėmesys yra be priežasties.Bet tą liepos dieną, tapo aišku, kad Dorian  yra  naujo tipo kultūristas: „protingas milžinas“

 Kita svarbi data: Notingemas. Sekmadienis ,1992 metų rugsėjo 13. Minia iš 2300 žmonių užpildė koncertų salę – šurmuliuojanti minia laukė „raumenų atstovo“. Prieš parą Dorian Yates tapo pirmuoju britu laimėjusiu Mr.Olympia .Šiuo metų vyko D.Britanijos Grand Prix čempionato atidarymas .Ant scenos stovėjo 16 išsirikiavusių čempionato dalyvių ir visa minia šėlo kaip pamišę kai buvo pristatytas paskutinis 17 dalyvis – Misteris Olimpija 1992 Dorian Yates ,per triukšmą ir ovacijas sunku buvo išgirsti vardą ir pavardę,taip sirgaliai sutiko ir pagerbė savo tautietį, kuris grįžo namo su didžiausiu prizu kokį tik gali iškovoti kultūrizmo sporte. Jo draugas ir padėjėjas Bobas Wolf patarė Yatsui užlipti ant scenos su laimėta statūlėle rankoje - "publikai tai patiks". Bet Yates atmetė šią idėją. Toks mano poelgis būtų nesąžiningas kitų sportininkų atžvilgiu. Taigi čia D.Britanijos Grand Prix -. Išeiti su iškovotu prizu, tai reiškia,pasakyti teisėjams: "Aš -" Mr Olympia ", todėl jūs turite padaryti mane laimėtoju." Bet aš per daug gerbiu savo kolegas-varžovus,kad taip padaryčiau.Per septynerius metus – po jo "krikšto turnyre Notingame – Dorianas tapo profesionaliu sportininku:priaugo 20 kg raumenų,pasiekė pasaulinės šlovės. Vienas dalykas nepakito ,tai jo siela.

 "Ir šiandien mes pradedame skelbti jo prisiminimus.Puikus kultūristas, aukščiausio titulo laimėtojas, fantastinis gamtos kūrinis. Bet pažvelgus į jo gyvenimą ,į kelio pradžią ,tai suprasite, kad tai ne stebuklas, o tiesiog žmogaus valia ir protas sukūrė galingą kūną. Pažvelkite į Yatso nuotrauką,kurioje jis dar jaunas. Gal daugeliui atrodys, kad jis panašus i jus.Bet ar galėsite tapti per keletas metų panašiu į tokį kokį jį daugelis žino! Mes tikimės,kad jo sportinis gyvenimas ir patarimai, bus naudingi ir padės mūsų trokštantiems jauniems (ir ne tik) skaitytojams. "

Vėlyva pradžia

Užaugau kaime mažame ūkyje Stafordšyre, kuris yra įsikūręs centrinėje Anglijoje. Buvau apsuptas arklių, vištų, šunų ir daug kitų naminių gyvūnų. Mano tėvas mirė, kai man buvo 13 metų. Po mirties mano mama nusprendė, kad ji, mano sesuo ir aš turime keltis į antrą pagal dydį miestą Anglijoje - Birmingemą.Tai - geras miestas, nors man, kartais per daug šurmulio.Po trejų metų, motina pasiilgo kaimiško gyvenimo ir nusprendė grįžti į Stafordšyrą. Žinoma, aš greitai prisitaikiau prie gyvenimo mieste, ir nusprendžiau pasilikti Birmingeme. Ir dabar aš laikau save miestiečiu, nors vis dar jaučiu meilę visiems naminiams ir laukiniams gyvūnams. Taigi, būdamas šešiolikos metų tapau savarankiškas ,teko ieškoti pajamų pragyvenimui,dėka ko dar labiau suaugau.Žvelgiant atgal, galiu pasakyti, kad tai buvo sunkūs laikai.

Pradėjau treniruotis 1983 m. gegužės mėnesį, kai jau buvo sukakę 21 metai. Tai turbūt vėlus amžius ,palyginus su tuo amžiumi nuo kurio pradeda sportuoti visi profesionalai. Be abejo, prieš  pradedant treniruotis aš domėjausi kultūrizmu, pirkdavau "raumenų" žurnalų ,kad neatsilikti nuo  kultūrizmo įvykių.Nuo pat pradžių man patiko treniruotis. Man patiko fiziniai pojūčiai. Visų antra, tai buvo visiškai individualus dalykas -. Ar aš laimėsiu ar ne, pasieksiu didelių rezultatų, ar ne viskas priklausė nuo manęs. Galėjau įsiklausyti į patarimus, apsvarstyti pasiūlytas galimybes, tačiau galų gale viskas priklausė nuo manęs. O tai, būtent tai kas man visada patiko.Galite daryti išvadą, kad man patinka būti atsakingam už savo likimą, ir jūs būsite teisūs.Aš niekada nemėgau komandinių sporto šakų, nes galėjau draskytis kiek širdis leidžia žaidimo metu, bet kažkas nedaro to atsakingai. Aš visada piktinausi, kai matydavau kai, kažkas neatsiduodavo visu 100 procentų.Kultūrizmas - kitas reikalas. Šis sportas atvėrė man tokias duris ir tokias galimybes, apie kurias aš niekada net nesvajojau. Esu skolingas jam viską. Galėčiau palyginti pažvelgus į tuos žmones, su kuriais užaugau. Jie niekada nepaliko miesto. Jie sukaulėjo ir suleido savo šaknis ir pasirinko tokį gyvenimo būdą, kurio iš tikrųjų neturėjo priimti. Kultūrizmas leido man išeiti į platų pasaulį, susitikti su žmonėmis iš viso pasaulio ir patirti nepakartojamus išgyvenimus.

Didžiausios pastangos

Kai pradėjau treniruotis, tai niekada nebuvo taip ,kad eičiau į salę ir nežinočiau, ką darysiu. Aš jau toks žmogus, jei ėmiausi kažką daryti, tai sieksiu tai padaryti visu 100 proc. Norėjau rasti geriausią būdą, uždavinėjau daugybę klausimų nusimanantiems žmonėms. Jei egzistuodavo koks nors geriausias būdas padaryti kažką, aš butinai rasdavau jį, ir iškart juo naudojausi.Pradinės treniruotės rėmėsi į tai, ką darė Mike Mentser, taip pat Nautiluso principus Jie buvo logiški ir man atrodė visiškai protingi.Šios idėjos ir treniruočių principai, buvo pagrindas sudaryti gerą ,efektyvią treniruočių sistemą.Eigoje aš pakeičiau kai kurias jos dalis, kad būtų labiau galima prisitaikyti prie savo kūno tipo ir tikslų.Kai aš nusprendžiau užsiimti kultūrizmu, aš net nesvajojau tapti pasaulio čempionu, ir nemaniau, kad tokio titulo laimėjimas gali pakeisti mavo gyvenimą. Man patiko kultūrizmas, ir tai jau buvo kažkas teigiamo. Tikėjau, kad galiu tinkamai pasirodyti šios rūšies sporte, ir aš visiškai pašvenčiau save jam. Savo žmonai Debbie pasakiau, kad ketinu atiduoti kultūrizmui viską, ką turiu. Jei per dvejus metus, nieko neįvyks, tada aš mesiu jį ir darysiu karjerą kitoje srityje.

SVARBU - būti realistais

Turiu tokią mąstyseną,kai aš nusprendžiu daryti kažką, tai duodu sau laiko tarpą,tam ,kad realiai pamatyti kokius tai rezultatus.Jei nieko apčiuopiamo neįvyksta - tai yra tas momentas, kai mes turime pradėti judėti, o ne gyventi svajonių pasaulyje. Pernelyg daug žmonių iššvaisto brangų laiką ir gyvenimo viltyje ir svajonėse, kurioms nėra iki galo atsidavę. Aš naudoju sąvoka "šimtu procentų pasišventimo," gana dažnai, būtent dėl sėkmės gyvenime, ypač kultūrizme, reikia,pridėti pačių didžiausių pastangų, noro ir ryžto nepasiduoti, kol pasieksite savo tikslą.

Aš esu įsitikinęs,kad kultūrizmas yra procesinis sportas.Pradėjęs treniruotis pasižymėjau kai kuriuos rezultatus. Sureguliavau atskiras treniruočių dalis ,pakeičiau mitybą, ir vėl pažymėjau kai kurios kitus rezultatus. Po dvejų metų sunkių treniruočių aš laimėjau savo pirmąjį naujokų pasirodymą Anglijoje. Ir taip toliau. Kiekvieną kartą, kai aš vartydavau žurnalus su kultūristų nuotraukomis, aš maniau, kad šie vaikinai buvo ateiviai iš kosmoso, aš visada maniau, kad kiti varžybų dalyviai lenkė mane keliais šviesmečiais turiu omenyje fizinį pasiruošimą. Visa tai pasikeitė kai sudalyvavau savo pirmuosiuose kultūrizmo varžybose

Dorian Yatso portretas II dalis Dorian Yatso portretas III dalis

Mūsų draugai

Atsitiktinė foto