DJ.DRAGON

dj.

Get Adobe Flash player

Ne mėnesis,ne du ir ne metai - tai gyvenimo būdas

Pateikiame 4 svarias priežastis, kodėl turėtumėte pradėti treniruotis.Svarsčių kilnojimas yra puikus užsiėmimas dėl daugelio priežasčių. Jei kada nors pagalvojote tuo užsiimti ir patobulinti savo kūno linijas, tuomet siūlome Jums pakelti savo užpakalį ir pradėti treniruotis šiandien.

1) Atrodyti geriau

Dėl to nėra jokios abejonės. Kultūrizmas arba fitnesas pagražins jūsų išvaizdą. Jeigu Jūs pavydite grakštiems, ryškiems žmonių kūnams sporto salėje ir norite kažko panašaus sau,  tuomet turite pradėti dirbti dėl to. Subalansuota mityba ir maisto papildai padės jum siekti rezultatų, bet pirmiau jūs turite pradėti mąstyti reikiama linkme, susikoncentruoti ties tuo ir įdėti pastangų statant savo trokštamą kūną.

2) Padėti savo širdžiai

Žmonės pradeda treniruotis ne tik dėl gražesnės išvaizdos. Pagerinus kūno raumenų ir riebalų santykį, jūsų kūnas taps liesesnis ir sveikesnis, o tai reiškia jog jūs daug mažiau apkrausite širdies darbą, dėl to tapsite sveikesnis.

3) Būti sveikam

Kaip ir širdis, taip ir visas likęs kūnas jaučia didelę fitneso naudą. Jei norite kaip galima labiau išlikti sveikas, tuomet nėra geresnio pasirinkimo kaip prižiūrėti savo kūną ir mėgautis sveikos gyvensenos teikiama nauda. Sportuodami ir sveikai maitindamiesi sustiprinsite savo kūną, subalansuosite vidaus organų veiklą, pagerinsite kraujotaką, lytines funkcijas, sumažinsite cholesterolio kiekį, sustiprinsite kraują bei imuninę sistemą.

4) Sumažinti stresą.

Dažnai pastebime, kad stresuojame labiau nei turėtume? Geriausias būdas su tuo kovoti yra fizinis aktyvumas. Svarsčių kilnojimas yra vienas geriausių būdų kaip atsikratyti nemalonaus ir nepageidaujamo streso.  Nukreipę visą savo blogą energiją ir agresyvumą į svarsčius, jūs emociškai išsikrausite, dėl to geriau miegosite, o tai jums idealiai padės kovoti su varginančiu stresu.

Išvada:

Pradėk treniruotis tučtuojau.

Jeigu ruošiatės pradėti treniruotis, sveikai maitintis, tuomet turite prisiminti šiuos dalykus. Lengvasis kulturizmas padarys jus liesus, sveikus ir tobulų proporcijų, taip pat padės įveikti stresą, pakels jūsų nuotaiką, bendrą tonusą ir t.t. Taigi pradėkite sportuoti šiandien pat ir stebėkite, kokius pasikeitimus tai padarys jūsų gyvenimui.

Mūsų draugai

Atsitiktinė foto